10 жовтня НАБУ та САП відвідали чиновників на Закарпатті з обшуками, а саме – мера Мукачева Андрія Балогу, голову Мукачівської райради Михайла Ланя, почесного консула Словаччини в Ужгороді Олега Адамчука, а також його брата Ігоря. Також слідчі обшукують колишнього депутата Закарпатської обласної ради та власника готелю "Ужгород" Олексія Баранюка.

Обшуки проводять через корупційну схему, яку втілили для продажу стадіону "Авангард". За інформацією журналіста Віталія Глаголи, до злочину можуть бути причетні всі особи, яких обшукувала СБУ.

Обшук у чиновників Мукачеве, фото СБУ

Сума збитків від продажу стадіону та майже 3 га землі – майже 100 млн грн. Схему провернула Мукачівська міськрада у серпні 2023 року, при цьому місцеві жителі не були присутні на сесії, а поліція залишилася байдужою до конфлікту. Саме Андрій Балога запропонував продати землю під стадіоном "Авангард" підприємству "Універсал-М", а депутати підтримали його.

Віце-президентом зазначеного підприємства, якому продали стадіон за заниженою ціною, на час виборів був Михайло Ланьо - давній ворог Віктора Балоги, за інформацією автора Telegram -каналу "Всі ходи записані". Ймовірно, це завдасть ще більшої шкоди репутації мера.

Пост Всі ходи записані, скріншот

Читайте також:

Як отримати гроші на опалювальний сезон: які потрібні документи та куди звертатися

Найправильніший рецепт від наших бабусь: як приготувати мариновані опеньки на зиму

Гладіолуси якого кольору потрібно викопувати раніше за всіх і як їх підготувати до зимового зберігання