Всіх українців попередили, що на територію України насувається два найпотужніших циклони, які несуть дощі, град і найсильніший ураганний вітер. Народний синоптик Наталка Діденко розповіла, яка погода чекає українців наприкінці липня.

Про це повідомляє портал "Today UA"

Відомий український синоптик Наталка Діденко розповіла українцям, яка погода пануватиме на території України в найближчі кілька днів. Вона попередила, що в Україну рухається відразу два циклони, які подарують українцям не зовсім приємні сюрпризи. Ці два циклони принесуть з собою грози і сильні бурі, в деяких регіонах України буде град і ураганний вітер.

Наталка Діденко повідомила, що, починаючи з 28 липня 2021 року, більшість регіонів України потраплять під дощі та сильні грози. Причиною цьому є потужні циклони, які прийдуть в Україну і Європу.

У західних і північних частинах України пануватимуть опади, після чого вони прийдуть і в центральні регіони.

Вона акцентувала увагу, що вдень 28 липня майже по всій Україні дощів не буде, тільки Сумщина і Чернігівщина може потрапити під опади, де можливий град і навіть шквали.

Крім цього, дуже важливо відзначити те, що про зниження температури думати не варто. Незважаючи на те, що будуть сильні дощі і шквали, на території України температура буде підвищуватися. 28 липня майже по всій Україні температура повітря триматиметься на позначці в 33 градусів тепла. Частковим зниженням температури українці зможуть насолодитися на початку серпня, але спека обіцяє повернутися.

Серпень буде щедрим на дощі та грози, періодично даючи українцям відпочити від сильної спеки. Але на зміну цим дощовим дням буде приходити спекотна погода, яка вже досить довго панує в Україні.

Синоптики говорили про те, що останні 30 років на території України стабільно підвищується температура і змінюється клімат. З такою ситуацією зіткнулася не тільки наша країна, але і вся планета, так як глобальне потепління прогресує.

Нагадаємо, що українцям розповіли, що вересень місяць буде дуже прохолодним.

Як раніше повідомляв портал "Hyser", синоптики повідомили, що Україну чекають сильні опади.

Також портал "Hyser" писав, що синоптики розповіли, коли в Україну повернеться сильна спека.